Suse logo

Kindel platvorm

Suse Linux Enterprise Server on töökindel, skaleeruv ja turvaline operatsioonisüsteem, mis töötab ühtviisi hästi nii omaette riistvaral, virtualiseeritud keskkonnas kui pilveteenustes.

Suse Linux Enterprise Serverile on sertifitseeritud üle 10 000 erineva rakenduse.

SAP soovitab oma toodete platvormiks SUSE Enterprise Linuxit.

Suse Enterprise Linux saadaval levinumates pilvesteenustes, nagu Amazon, Azure, Google jt.

Parim haldusvahend

  • Suse Manager on võimas haldusvahend Suse Linux Enterprise ja teiste Linuxite halduseks. Suse Manager haldab seadmete ja süsteemide tervet elutsüklit, alates paigaldamisest ja lõpetades käigust mahavõtmisega. Suse Manager aitab hoida teie süsteemid turvalised ja õigetes seadistustes.

Kiire pilvelahendus

  • Suse Openstack Cloud Suse Openstack Cloud on parim viis Openstacki pilvetehnoloogia rakendamiseks. Suse OpenStack Cloud paigaldus ning seadistamine on lihtne ja kiire. Suse Openstack Cloud eluiga on Openstack projekti versioonide omast pikem ning Suse on välja arendanud ka katkestuseta uuendusprotsessi ühest versioonist teisele.

Võimas salvestustehnoloogia

  • Suse Enterprise Storage on Ceph vabavaraprojektist arendatud andmesalvestustlahendus, mis teeb tavalistest arvutitest ühtse salvestusmassiivi.

    Suse Enterprise Storagega saab kombineerides odavaid harilikke arvuteid kokku panna kiire, turvalise ja väga suureks skaleeritava salvestusmassiivi.